-
×
Winter blur pom beanie
RM15.00 -
×
Foil spot mini dress
RM80.00 -
×
ASYOU 90's crop top
RM39.00 -
×
Chunky sneakers women
RM70.00 -
×
Asso crop tank top
RM60.00
“Asso crop tank top” has been added to your cart. View cart
Description
With the new fashion trends and all the available shopping options you can order your clothes online and make money without even leaving your house.
These days you can take your own inspiration and create something new for yourself. All you need to do is read books and magazines about fashion, watch videos on youtube, keep yourself updated on social media, and of course also shop online!
Material & Washing
| Material: | 80% polyamide, 20% elastane |
|---|---|
| Top part material: | 87% polyester, 13% elastan |
| Structure | Mesh, jersey |
| Care instructions | Machine wash at 40 ° C, do not tumble dry, Dry clean allowed, Machine wash on gentle cycle |
Size & Shape
| Model height: | Our model is 186 cm tall and is wearing size M |
|---|---|
| Length: | Short |
| Inner leg length: | 27 cm (Size M) |
| Outer leg length: | 44 cm (Size M) |
Additional information
| color | White, Yellow, Black, Red |
|---|---|
| fabric | Cotton, Other, Viscose |
| size-clothes | S, M, L |
Size & Shape
| Size | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chest | 82 | 88 | 94 | 100 | 106 | 114 | 118 |
| Waist | 64 | 70 | 76 | 82 | 88 | 94 | 100 |
| Seat | 82 | 88 | 94 | 100 | 106 | 114 | 120 |
| Shoulders | 71 | 72 | 74 | 75 | 77 | 79 | 82 |
| Length | 164 | 167 | 170 | 173 | 176 | 179 | 182 |
Add a review Cancel reply

Reviews