-
×
Women's knit fleece hat
RM20.00 -
×
OPV eyeshadow palette
RM40.00 -
×
GUESS 100% wool cap
RM14.00 -
×
Shirt whitsome corduroy
RM45.00 -
×
Round circle earrings
RM20.00 -
×
Wool high neck jumper
RM70.00 -
×
Blusher reloaded pink
RM22.00 -
×
Celtic pendant necklaces
RM210.00 -
×
Leather blazer in black
RM95.00
Description
With the new fashion trends and all the available shopping options you can order your clothes online and make money without even leaving your house.
These days you can take your own inspiration and create something new for yourself. All you need to do is read books and magazines about fashion, watch videos on youtube, keep yourself updated on social media, and of course also shop online!
Material & Washing
| Material: | 80% polyamide, 20% elastane |
|---|---|
| Top part material: | 87% polyester, 13% elastan |
| Structure | Mesh, jersey |
| Care instructions | Machine wash at 40 ° C, do not tumble dry, Dry clean allowed, Machine wash on gentle cycle |
Size & Shape
| Model height: | Our model is 186 cm tall and is wearing size M |
|---|---|
| Length: | Short |
| Inner leg length: | 27 cm (Size M) |
| Outer leg length: | 44 cm (Size M) |
Additional information
| color | Orange, White, Yellow, Black, Blue, Brown, Green, Red |
|---|
Size & Shape
| Size | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chest | 82 | 88 | 94 | 100 | 106 | 114 | 118 |
| Waist | 64 | 70 | 76 | 82 | 88 | 94 | 100 |
| Seat | 82 | 88 | 94 | 100 | 106 | 114 | 120 |
| Shoulders | 71 | 72 | 74 | 75 | 77 | 79 | 82 |
| Length | 164 | 167 | 170 | 173 | 176 | 179 | 182 |
Add a review Cancel reply
Reviews